Tara

Jezevčice, velmi přátelská

Mrazík

Kokr, přátelský, klidný, velmi hodný pes.

Fanny

drobná kříženka, odchycena ve Vodňanech. Fanny je přátelská a velice milá, vhodná do rodiny, cca 6let.   

Rex

německý ovčák, cca 2 roky.

Nevhodný k dětem. Pejsek vhodný spíše na zahradu, kterou bude výborně střežit, nebo pro ostrahu objektu. Nevhodný k dětem.

 

 

Nick

kříženec něměckýho ovčaka a pitbula, černý s hnědými znaky s krátkou srstí. Je to pejsek vhodný na zahrádku s přístupem do domu, kde bude mít teplý pelíšek a bude cítit lásku páníčka. Nick není vhodný k dětem a dalším psům.

 

 

Gogo

kříženec německého ovčáka, s delší černohnědou srstí, je u nás již 1,5roku. Jeho věk je přibližně 5let. Gogo je pes vhodný pro zkušenějšího kynologa, který se mu bude věnovat a vysvětlí mu, že s lidmi je i zábava. Pejsek výborně střeží svůj prostor, a proto bude výborným hlídačem zahrady.

 

Sára
Mladá, veselá a velice přátelská holčička, cca roční. Je to zatím nezbedné štěně, takže si chce s každým pohrát a hodně běhat. Hodí se na zahradu, kterou si časem bude hlídat. Sára nemá problém s pejsky, ani s lidmi.

Jarouš

Je to poslušný milý pejsek, který výborně vychází s lidmi.  Cca 6let, bude skvělý parťák na procházky.


Yumpi

kříženec ohaře. Cca 5let starý. Na vodítku je velice poslušný, netahá, s fenami vychází. Vhodný spíše na zahradu s přístupem do domu, kde bude mít teplý pelíšek.